AKO SA DOSTAŤ DO SVETA ŠOUBIZNIZU?

Ak ste niekedy túžili poznať tajomstvo, ako sa dostať do sveta šoubiznisu, navštívte premiéru hudobnej komédie „Slovak showbiz for beginners“. 

20150212_118

Autorom a zároveň hlavným hrdinom tejto hry je Thomas Puskailer, ktorý spolu s Martinom Madejom ukázali, že dostať sa do slovenského šoubiznisu nie je také jednoduché. Šou pripravovali rok, za scenárom a réžiou stojí Eduard Kudláč a autorom hudby je Slavo Solovíc.

Thomas hrá speváka, ktorý opisuje svoju cestu až k nám na Slovensko a ako by tu chcel preraziť. Martin, ako „ostrieľaný“ spevák a producent, mu dáva rady ako sa stať naozaj slávnym. Celá show je popretkávaná hudobnými vystúpeniami hlavných hrdinov, ktorí okrem svojich dvoch nových pesničiek prespievali aj skvelé slovenské a svetové hity. Fantastické dialógy, komentáre, hudba a určite neoceniteľné tanečné kreácie Martina Madeja, vám vyčaria nielen úsmev na tvári ale aj momenty, kedy sa nebudete vedieť prestať smiať.

Táto satirická komédia, ba až paródia má predpokladaný veľký úspech, o čom svedčí nielen fakt, že

od 20.marca sa bude šou pravidelne hrávať na Novej scéne v Bratislave, ale Thomas a Martin by so šou chceli cestovať po Slovenku a takto šíriť osvetu slovenskému šoubiznisu.

www.skvelaasistentka.sk