Autori

#

Eduard Kudláč / réžia, scenár

Eduard Kudláč  študoval divadelnú réžiu na VŠMU a Summer Academy for Performing Arts v Sofii. Je umeleckým šéfom Mestského divadla Žilina, ktoré profiluje ako divadlo s odvážnou dramaturgiou, zameranou na súčasné slovenské a zahraničné texty, alebo nekonvenčné interpretácie klasiky. Preferuje najmä súčasnú nemeckú dramatiku. V súčasnosti sa zameriava aj na nové interpretácie klasických textov. Je držiteľom niekoľkých ocenení, okrem iného i ceny divadelných kritikov DOSKY za rok 1997

Slavo Solovic

Slavomír Solovic / hudba

Hudobný skladateľ, producent, režisér a aranžér Slavo Solovic. Ako producent spolupracoval s mnohými slovenskými a českými hudobníkmi (Richard Müller, Kryštof, Zdenka Predná, Iva Fruhlingová a ď.). Pravidelne spolupracuje so slovenskými i českými divadelnými scénami ako Slovenské národné divadlo, Astorka, Hadivadlo Brno, divadlo Aréna, Štúdio L+S. Ako autor filmovej hudby spolupracoval napríklad s Ondrejom Rudavským, Zuzanou Liovou tiež je autor  hudby k seriálom Mesto tieňov, Ako som prežil, Kriminálka Anděl. Venuje sa tiež súčasnej vážnej hudbe a hudobnej réžii slovenskej verzie filmov z dielne Disney.

#

Thomas Puskailer / herec, spevák

Spevák, herec, skladateľ a model v 1 osobe so slovensko-holadskými koreňmi absolvoval Musical Academy Lucia Marthas v Amsterdame, Joe Weston Acting Studio v Amsterdame a Complete Vocal Institut v Copenhagene. Účinkoval vo svetových muzikáloch (Pomáda, Horúčka sobotňajšej noci, Aida). V posledných rokoch púta pozornosť v muzikáloch Boyband, Ôsmy svetadiel a Rómeo a Júlia i v predstavení Štúdia L+S 69 VECÍ LEPŠÍCH NEŽ SEX. Popri tom sa aktívne venuje speváckej kariére (Česko Slovenská Superstar, 2009 a sólový album “Make Believe”, 2012). Je autorom úspešného hudobno-edukačného projektu ECO TOUR.

#

Martin Madej / herec, spevák

Spevák (Littlebeat Production – Just The Other One), tanečník (Jumbo, The Pastels a Ladylicious), herec (RENT, Boyband, Tančiareň), moderátor. Prvýkrát stál na pódiu ako 3 ročný v detskom folklórnom súbore. Ako 5 ročný absolvoval prvé nahrávky v štúdiu a ako 8-ročný sa stal hviezdou projektu Peter Nagy a deti 2. Debutový sólo album vydal ako 10 ročný vo vydavateľstve BMG. Vyštudoval Muzikálové herectvo na bratislavskej VŠMU a absolvoval stáž v NYC u uznávaného učiteľa spevu Justina Stoneyho. Pôsobí v divadlách Nová scéna, Malá Scéna, SND a Divadlo Aréna. Aj je členom vokálnej skupiny Fragile.