O Show

#

Myslíte si, že stať sa Slovenskou celebritou je jednoduché? Omyl, je to veda! Presvedčí Vás o tom  dvojica Thomas Puskailer (alias spevák prichádzajúci hľadať slávu na Slovensko) a Martin Madej (alias spevák a producent  “za vodou”), ktorá vám počas ich spoločnej show názorne vysvetlí ako sa môžete rýchlo a zaručene stať slovenskou hviezdou aj vy. “Paródia na talkshow o hľadaní slávy vám satirickou formou objasní pomery v slovenskom šoubiznise a zároveň vtipne a elegantne odkryje to, čo sa deje “za oponou”. Podarí sa naučiť začínajúceho speváka správať sa tak ako sa na pravú slovenskú celebritu patrí? Príďte sa presvedčiť sami.

Tešte sa na najväčšie Slovenské a svetové hity, ako ste ich nepočuli! Elán, Miroslav Žbirka, Desmod, Adam Ďurica, Celeste Buckingham, Pharell Williams a ďalší.

Médiá napísali o predstavení:

“Fantastické dialógy, komentáre a hudba.” 
music-zone.eu

“Nebudete sa vedieť prestať smiať.”
skvelaasistenka.sk

“Excelentné tanečné a spevácke výkony!” 
aktuality.sk

Dvojicu Puskailer-Madej si určite zamilujete! Nejde o ich prvý spoločný projekt. Vystupujú tiež v muzikáli BOYBAND v divadle Novej Scéne a sú hlavnými protagonistami úspešnej vzdelávacej show ECO TOURpod záštitou Ministerstva životného prostredia SR.

Celoslovenská premiéra hudobnej komédie Slovak Showbiz For Beginners (Slovenský šoubiznis pre začiatočníkov) sa uskutočnila 12. februára 2015 v Nemeckom Kultúrnom Dome v Bratislave.

Autor a réžia: Eduard Kudláč
Hudba: Slavomír Solovic

Dĺžka predstavenia: cca 80min (bez prestávky)

Predstavenie je vhodné pre publikum od 15 rokov.