Šoubiznis pre začiatočníkov: Puskailer a Madej uvedú komédiu o zákulisí scény

Ak si myslíte, že stať sa slovenskou celebritou je jednoduché, Slovak Showbiz For Beginners vás presvedčí o opaku. Ostrieľaný tandem Thomas Puskailer a Martin Madej divákom ponúknu paródiu o hľadaní slávy a satirickou formou vysvetlia pomery v šoubiznise aj to, deje “za oponou”.

“Predstavenie Slovak Showbiz For Beginners je originálne hlavne svojou formou. Je to talkshow, divadlo a zároveň aj koncert. Divákom ozrejmíme, ako slovenský šoubiznis funguje a aké sú v ňom pravidlá. Tu totiž nestačí mať len talent, tu ho dokonca ani nemusíte mať,” vysvetlil s úsmevom Thomas Puskailer.

Page_1

Pozrite si bláznivý Rádio Spot

“Vidím, že deti aj dospelí na mňa a Martina pozitívne reagujú, preto som chcel opäť urobiť niečo dostupné pre mladých aj dospelých. Nové a originálne predstavenie, na ktorom sa ľudia pobavia. Preto som sa na odporúčanie kolegov spojil s Eduardom Kudláčom a on ponuku na spoluprácu prijal, z čoho mám veľkú radosť. Ja do tohto projektu vstupujem aj ako producent, čo je pre mňa veľká výzva,” doplnil Thomas Puskailer.

Tandem Thomas Puskailer a Martin Madej, ktorí spoločne vystupujú aj v muzikáli Boyband a sú hlavnými protagonistami úspešnej vzdelávacej show ECO TOUR, pracujú na novom projekte pod taktovkou Eduarda Kudláča už od marca tohto roka. O tom, či sa v originálnej šou podarí naučiť začínajúceho speváka správať sa tak, ako sa na pravú celebritu patrí, sa môžete prísť presvedčiť už 9. novembra. Prvá predpremiéra sa bude konať v Kultúrnom dome v Bošanoch. Ďalšie termíny a informácie získate na stránke www.slovakshowbiz.sk

www.hudba.sk