Thomas Puskailer predstaví tvrdú realitu šoubiznisu!

Ostrieľaná dvojica Thomas Puskailer a Martin Madej na bratislavskej premiére Slovak Showbiz For Beginners nielen po prvýkrát sparodujú slovenské celebrity, ale predstavia aj úplne nové skladby. Nechajte sa pobaviť a presvedčiť o tom, že stať sa slovenskou celebritou nie je vôbec jednoduché.

Akčný spevák Thomas Puskailer uvedie 12. februára 2015 v Bratislaveoriginálnu šou “Slovak Showbiz For Beginners“. Hlavní protagonisti Thomas Puskialer Martin Madej divákom názorne vysvetlia, ako sa stať celebritou na Slovensku. Navyše na bratislavskej premiére prvýkrát predstavia aj dve špeciálne skladby!

V rámci šou Slovak Showbiz for Beginners zaznejú dve úplné nové skladby, ktoré sme napísali exkluzívne pre toto predstavenie. Ja spievam novinku s názvom “Tvoj song” a Martin Madej skladbu “Zažiar viac“. Autorom hudby oboch piesni je Slavo Solovic. Text mojej skladby sme napísali spoločne s Martinom Madejom a text jeho piesne vytvoril Martin spoločne s Eduardom Kudláčom. Edo aj Martin sú
úžasní textári, napísali text, v ktorom použili slová, aké som ešte nepočul a nechápal. Keď mi vysvetlili, čo to všetko znamená, smial som sa, až ma brucho bolelo. Sú to super piesne
,” vysvetlil s úsmevom Thomas Puskailer.

_1080350_STRIH

Thomas Puskailer sa popasuje aj so slovenčinou

V hudobnej šou “Slovak Showbiz For Beginners” zaznejú aj známe slovenské a svetové hity. Šarmantný slovenský Holanďan Thomas Puskailer sa preto usilovne “pasuje” so slovenčinou. V predstavení nebude chýbať ani zaujímavá verzia legendárneho hitu Martina Madeja. “Naučil som sa aj známe slovenské pesničky, Martin mi pomohol s výslovnosťou. Je to pre mňa dobrá škola o slovenskej hudobnej scéne a šoubiznise. Teším sa, že všetky tieto skladby predvedieme naživo na javisku. Martin prerobil slovenské hity tak, že vám padne sánka…,” sľubuje Thomas Puskailer.

Diváci sa môžu tešiť na mnoho upravených slovenských hitov. Medzi inými aj na môjho Bobiho vo verzii pre fajnšmekrov, resp. kajšmentkov. Pikoškou pre mňa je aj to, že budem môcť po prvý raz v živote na divadelných doskách zanadávať, čo je pre mňa istým spôsobom veľká exotika,” vtipne doplnil Martin Madej.

V hudobnej šou si protagonisti uťahujú najmä zo seba

Akčný Thomas hrá v predstavení speváka prichádzajúceho hľadať slávu na Slovensko a Martin Madej producenta a speváka “za vodou”. V paródii na slovenský šoubiznis obaja speváci spomínajú množstvo celebrít, no uťahujú si aj sami zo seba. “Myslím si, že divákom na premiére ponúkneme kvalitnú hudobnú šou, ktorá mnohým odhalí a niektorým pripomenie, aký dokáže byť šoubiznis tvrdý a zvrátený. Celebrít spomíname mnoho, no myslím, že jediné “celebrity”, ktoré zosmiešňujeme a parodujeme sme my sami,” povedal spevák Martin Madej.

Prípravy na premiéru “Slovak Showbiz For Beginners” vrcholia a Thomas Puskailer, ktorý je autorom a producentom hudobnej šou, dolaďuje množstvo detailov. Pri tom stíha aj ďalšie divadelné predstavenia, výchovné koncerty po školách, hudobné vystúpenia, či nahrávanie nových skladieb. Nenechajte si ujsť premiéru paródie na talkshow o hľadaní slávy, ktorá vám satirickou formou objasní pomery v slovenskom šoubiznise.

Príďte sa zabaviť 12. februára 2015 o 19:00 do Nemeckého Kultúrneho Domu v bratislavskej Rači. Vstupenky si môžete kúpiť v Miestnom úrade v Rači na Kubačovej ul. 21 a na http://slovakshowbiz.sk/program/. Ďalšie termíny a informácie získate na stránke www.slovakshowbiz.sk alebo https://www.facebook.com/slovakshowbizsk.

www.damskajazda.webnoviny.sk