Vyhrajte vstupenky na hudobnú komédiu s Thomasom Puskailerom a Martinom Madejom !

Nový Čas vám prináša exkluzívnu súťaž o lístky na satirické predstavenie o slovenskom šoubiznise a stretnutie s hlavnými predstaviteľmi!

„Slovak Showbiz For Beginners“ je talkshow, divadlo a zároveň aj koncert. Nenechajte si ujsť paródiu o hľadaní slávy, ktorá vám objasní tvrdé pravidlá v slovenskom šoubiznise. Thomas Puskailer hrá v predstavení speváka prichádzajúceho hľadať slávu na Slovensko a Martin Madej producenta a speváka “za vodou”. Scenár a réžiu komédie “Slovak Showbiz for Beginners” má na starosti niekoľkokrát ocenený Eduard Kudláč. Autorom hudby je úspešný skladateľ Slavo Solovíc.

7_zdroj_Filip Frame

Pre všetkých fanúšikov šarmantnej speváckej a muzikálovej dvojice, Thomasa Puskailera a Martina Madeja je tu EXKLUZÍVNA súťaž! Ak máte záujem vidieť paródiu na slovenský šoubiznis a stretnúť sa osobne s hlavnými protagonistami, neváhajte a zapojte sa do našej súťaže! Napíšte nám, koľkými jazykmi hovorí Thomas Puskailer a vyhrajte vstupenky na predstavenie „Slovak Showbiz for Beginners“ v divadle Nová Scéna. Svoje príspevky môžete posielať na emailovú adresu sutaze@firma.azet.sk do 16.3.2015 (23:59) víťaza vyberieme 17.3. 2015. V predmete uveďte Slovak Showbiz for Beginners a nezabudnite nám v napísať na seba aj telefonický kontakt.

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte:

– vstupenky pre dve osoby na predstavenie „Slovak Showbiz for Beginners“ v terminoch 20.3., 10.4 alebo 16.5. 2015

– Osobné stretnutie s Thomasom Puskailerom a Martinom Madejom

– CD a tričko „Slovak Showbiz for Beginners“

Viac informácií o predstavení „Slovek Showbiz For Beginners“ získate na http://slovakshowbiz.sk alebo https://www.facebook.com/slovakshowbizsk.

www.cas.sk